2017 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis etapas

Pradinių klasių dainavimo būrelio moksleivės Justė Rainytė, Goda Dužinskaitė, Vaiva Kašelynaitė paruošė „Dainų dainelės“ konkursui 3 dainas: lietuvių liaudies dainą „Vieversiukas ant dirvono“, Dianos Balčiūnaitės „Mažas piemenėlis“ ir Indros Mažuikaitės „Linksmoji abėcėlė“. Mergaitėms smuiku akompanavo penktokė Agnė Petrova. Jaunosios atlikėjos jautriai ir nuoširdžiai atliko daineles, Ukmergės meno mokyklos scenoje jautėsi tikromis artistėmis. Nors užkariauti komisijos širdis ir patekti į kitą etapą nepavyko, įgavome vertingos patirties, patyrėme scenos jaudulį, džiaugėmės ir kitų mokyklų moksleivių pasirodymais. Mergaitės, jūs – šaunuolės!
Dainavimo būrelio vadovė Eglė Pratkelienė