Forum Cinemas kino salėje (AKROPOLIS, Šiauliai) įvyko liaudies dainos vizualizacijos konkurso-festivalio finalas, į kurį pateko ir 8b kl. mokinio Arijaus Miliausko darbas „Saulelė motulė“ pagal DJ Mindaugėlio muziką. Išgirdome, pajautėme, pamatėme 10-ties kitų mokyklų moksleivių liaudies dainų vizualizacijas. Toliau skaityti „VI-asis respublikinis lietuvių liaudies dainos vizualizacijos festivalis-konkursas „Daina.LT 2018“”

Estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Vasario 15 d. „Šilo“ pagrindinėje mokykloje vyko Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.
Pradinukų (2007 m. gim. ir jaun.) grupėje drąsiausi, stipriausi ir vikriausi buvo Užupio pagrindinės mokyklos mokiniai (mokytoja Dženeta Rimeisienė). Užupio pagrindinės mokyklos komanda iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose. Toliau skaityti „Estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos”