2018 m. rugsėjo 12 d. mūsų mokyklos 9PM klasės mokiniai kartu mokytoja Birute Tiškevičiene lankėsi edukaciniame-pramoginiame renginyje „PROFESINIS MOKYMAS – TAVO ATEITIES KARJERA!“. Renginio metu mokiniai susipažino su profesinio mokymo ateities perspektyvomis, karjeros galimybėmis, verslo įmonėse naudojamomis inovatyviomis technologijomis bei sėkmės pavyzdžiais. Mokiniai apsilankė Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA Infomobilyje ir išbandė bei pasimatavo profesijas „gyvai“. Arvydas, Arūnas ir Modestas išbandė suvirintojo profesiją.
Mokiniai domėjosi floristo, siuvėjo, baldžiaus, metalo apdirbimo staklininko, virėjo, barmeno ir padavėjo profesijomis, kurias pristatė Ukmergės technologijų ir verslo mokykla. Vaikinai ir merginos susipažino su pasieniečio profesija apie kurią įdomiai pasakojo Pasienio tarnybos profesinės mokyklos atstovai.
Gražina Medišauskienė istorijos mokytoja