Europos kalbų pamokos

Kai pirmosios rudens šalnos nuspalvina klevų viršūnes, pajuntame, kad beveik prabėgo dar vienas rugsėjis, nusinešdamas mokslo metų pradžios šurmulį, gausybę planų ateičiai ir begalinį skubėjimą. Mokykloje laikas bėga greičiau, nes čia vyksta daug įdomių dalykų. Su rugsėju atskubėjo ir Europos kalbų diena.
Rugsėjo 26 dieną visa Europa mini kalbų įvairovės dieną, kuri pas mus švenčiama nuo 2004 metų, kai Lietuva įstojo į Europos Sąjungą. Šios gražios šventės tikslas – iškelti daugiakalbystę kaip vieną iš didžiausių Europos vertybių, įprasminti kalbų mokymosi įvairovę, pagalbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms, skatinti įvairių kalbų mokymąsi bei kultūrų sklaidą Lietuvoje ir Europoje. Toliau skaityti „Europos kalbų pamokos”