Respublikinis vokiškų dainų festivalis 2018

Gruodžio 7 d. Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykloje vyko Lietuvos švietimo įstaigų mokinių vokiškų dainų festivalis 2018.
Dalyviai turėjo paruošti vieną vokiškai kalbančių šalių autorių/grupės kūrinį vokiečių kalba ir atlikti  jį „gyvai“ akompanuojant.
Ukmergės Užupio pagrindinei mokyklai atstovavo 6-tų klasių moksleiviai: Smiltė Dailydėnaitė, Kristina Daugėlaitė, Ernestas Beinoras, Aleksas Masevičius, Aurimas Bisturys, Gustas Kiškis. Moksleiviai atliko dainą ,,Ich schenk dir einen Regenbogen“. Toliau skaityti „Respublikinis vokiškų dainų festivalis 2018”

Pasaulinė AIDS diena

Minint Pasaulinę AIDS dieną, Užupio pagrindinėje mokykloje įvyko „Protmūšis“. Viktorinoje dalyvavo 5-10 klasių mišrios komandos. Dalyviai žiūrėjo filmuką, atsakinėjo į pateiktus klausimus. Komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, dovanėlėmis.