Gruodžio 20 d. 9PM ir 10PM klasių mokiniai vyko į pinigų muziejų. Edukacinėje išvykoje mokiniams buvo pasakojama pinigų istorija nuo tada, kai jie dar buvo prekės iki šiuolaikinių mokėjimo priemonių. Mokiniai ne tik klausėsi įdomių istorijų apie pinigus, bet ir pamatė unikalių eksponatų: piramidę iš centų įrašytą į Gineso rekordų knygą, 100 trilijonų dolerių banknotą ir dar daug ko įdomaus. Vaikai ir patys dalyvavo procese: nusikalė savo pinigėlius, pasisvėrė ir sužinojo, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš tikro aukso, sidabro ir platinos. Toliau skaityti „”

4a klasės mokiniai svečiavosi pas ūkininkus Dubrickus

Gruodžio mėn. 20 dieną 4a klasės mokiniai svečiavosi pas ūkininkus Dubrickus, kur turėjo galimybę iš arti susipažinti su Veprių šilo žirgais. Gerų emocijų netrūko jodinėjant, šukuojant ir glostant arkliukus. Sušalus smagu buvo pirtelėje prie židinio pabendrauti gurkšnojant karštą arbatą. Arkliukams atsidėkojo duonos riekele, o tėveliams už pavėžėjimą skambiu AČIŪ.

4b klasės mokiniai lankėsi gyvūnų prieglaudoje „Klajūnas“

Gruodžio 20 dieną Užupio pagr. mokyklos 4b klasės mokiniai su mokytoja L. Makavičiene bei tėveliais aplankė Ukmergės gyvūnų prieglaudą „Klajūnas”.