Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai rašo laiškus Rudenėliui

Ruduo… Akį džiugina ir sielą ramina krintantys medžių lapai. Jau nuimtas derlius, surinkti kaštonai, gilės.
Priešmokyklinukų parašyti laiškai rudenėliui pakvietė tėvelius, broliukus ir sesutes į šventę, kurią pradėjome darbelių iš daržovių ir vaisių parodėle. Kiek daug išmonės bei išradingumo parodė vaikų tėveliai! Ant palangių išsirikiavo ,,atgijusios“ daržovės, žmogeliukai, laivelis iš cukinijos. Samanėlių patale sugulė avelės iš kalafiorų, atšliaužė kirmėlytė iš obuoliukų, atpūškavo žiemai besiruošiantys ežiukai. O kur dar kiti darbeliai, surinkti iš kelių rūšių daržo gėrybių! Pasirodo, iš daržovių galima padaryti viską, tik reikia jų turėti ir mokėti fantazuoti. Toliau skaityti „Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai rašo laiškus Rudenėliui”