Kvadrato varžybos

Lapkričio 5 d. „Šilo“ progimnazijos sporto salėje vyko 2009 metų gimimo ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybos.
Kvadrato varžybos vyko tarp keturių komandų. Pirmąją vietą iškovojo Dukstynos pagrindinė mokykla, antrąją – „Šilo“ progimnazija, trečiają – Užupio pagrindinė mokykla (mokytojos Daiva Aniukštienė ir Vida Adomavičienė) ir ketvirtąją – Senamiesčio progimnazijos komanda.

Lapkričio 7 d. „Šilo“ progimnazijoje vyko 2007 metų gimimo ir jaunesnių berniukų kvadrato varžybos.
Berniukų grupėje „Šilo“ progimnazijos komanda iškovojo pirmąją vietą. Užupio pagrindinės mokyklos komanda – antrąją vietą, Dukstynos pagrindinė mokykla – trečiąją vietą ir ketvirtąją – Senamiesčio progimnazijos berniukų komanda.

Lapkričio 12 d. „Šilo“ progimnazijoje vyko 2007 metų gimimo ir jaunesnių mergaičių kvadrato varžybos.
Mergaičių grupėje komandos pasiskirstė vietomis: pirmoje – Senamiesčio progimnazija, antroje -„Šilo“ progimnazija, trečioje – Užupio pagrindinė mokykla ir ketvirtoje – Dukstynos pagrindinės mokyklos komanda.
Fizinio ugdymo mokytoja Daiva Sabaliauskaitė