Lapkričio 29 dieną – Draugo dieną – 6b klasės mokiniai su mokytoja D. Sabaliauskaite ir auklėtoja D. Misiūniene vyko į Vilniaus A. Mickevičiaus viešąją biblioteką. Šeštokai dalyvavo edukacijoje „Atpažink ženklus“, kur prisiminė pagrindinius Lietuvos ženklus ir simbolius, jų reikšmę, paskirtį, pasigamino unikalius save ir klasę simbolizuojančius ženkliukus bei juos pristatė draugams. Toliau skaityti „”

Draugo diena

Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla lapkričio 29 dieną minėjo socialinės pedagogės Ilonos Masiukienės organizuotą draugo dieną. Vaikai žaidė žaidimus, dar kartą panaudojo korteles su Ukmergės vaizdu iš projekto „Ukmergė moka mokytis“, sakė vieni kitiems pagyrimus. Ant iškirpto balionėlio rašė „Ačiū Tau, kad esi…“ ir įteikė savo draugui. Toliau skaityti „Draugo diena”