1-8 klasių moksleivių dainų šventė „Drąsiai, aukštai pakils balsai“

Prisiminėme kompozitoriaus, vargoniniko, chorvedžio J.Naujalio 150-ąsias gimimo metines, apžvelgėme jo kūrybos kelią ir visos skambėjusios dainos buvo skirtos šiai progai paminėti.
Susirinko įvairios sudėties jaunųjų atlikėjų vokaliniai kolektyvai iš Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos (vadovė Nijolė Janulienė), Vidiškių pagrindinės mokyklos (vadovė Daiva Šermukšnienė), „Šilo“ progimnazijos (mokytoja Neringa Valinskienė), Pabaisko pagrindinės mokyklos (mokytoja Laima Grumovskienė), Jonavos raj. Kulvos Abraomo Kulviečio pagrindinės mokyklos (mokytoja Galina Treščenkina), Senamiesčio progimnazijos (mokytoja Eglė Pratkelienė) ir mes, šeimininkai, – Užupio pagrindinės mokyklos jungtinis klasių choras – padainuoti, išklausyti, išgirsti, pasidžiaugti vieni kitų dainomis. Toliau skaityti „1-8 klasių moksleivių dainų šventė „Drąsiai, aukštai pakils balsai“”

Secure Internet, Real Freedom

Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla nuo šių mokslo metų įsijungė į Erasmus + finansuojamų bendrojo ugdymo strateginių partnerysčių projektų grupę.
Strateginių partnerysčių projektai – daugiašaliai projektai, skatinantys aktyvų švietimo ir mokslo institucijų, įmonių, pilietinės visuomenės organizacijų, valdžios institucijų bendradarbiavimą įvairiuose ekonominiuose sektoriuose, siekiant kurti naujas aukštos kokybės mokymo ir mokymosi praktikas, skatinti institucijų modernizavimą ir naujoves visuomenėje.
Projekte “Secure Internet, real Freedom” dalyvauja 7 organizacijos iš: Vengrijos, Rumunijos, Bulgarijos, Italijos, Lenkijos, Turkijos, Lietuvos. Projekto koordinatoriai – vengrai. Projekto tikslas – išnagrinėti kylančias grėsmes naudojantis internetu ir parengti rekomendacijas, kaip tų grėsmių išvengti.
Lapkričio mėnesį Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos direktorė Regina Razmienė, anglų kalbos mokytoja Rusnė Valeikienė ir projekto koordinatorė, IT mokytoja Virgilija Markevičienė vyko į pirmąjį tarptautinį susitikimą Rumunijoje Targu Jiu mieste. Toliau skaityti „Secure Internet, Real Freedom”

Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai lankėsi Arklio muziejuje Niūronių kaime. Berniukus sužavėjo kalvė. Čia vaikai pūtė dumples ir stebėjo kaip kalvis nukala naują pasagą. Pas audėją mergaitės gerėjosi audimų raštų įvairove ir spalvomis. Keramikė aprodė savo dirbtuves ir senosios buitinės keramikos pavyzdžius. Toliau skaityti „”