Baigėsi vykusi „Knygų Kalėdų“ akcija

“Skaitykim.
Džiaugsmą ir paguodą
Gera knyga pasauliui duoda“ (Pat Mora)

Sausio viduryje baigėsi jau devintus metus vykusi „Knygų Kalėdų“ akcija. Prezidentė dėkoja visiems ką tik pasibaigusios akcijos organizatoriams ir bičiuliams už dalyvavimą, dovanotas knygas ir dalijimąsi jų skleidžiama išmintimi ir šviesa.
Paskutiniaisiais metais mokykla perka daug naujų vadovėlių, o knygelėms papildomam skaitymui lieka mažai lėšų. Tiek mažiems, tiek dideliems norisi naujų, dar dažais kvepiančių knygų. Marius ir Paulina Burokai , Vilius Lisevičius, mokytoja Virginija Varnienė padovanojo šūsnį knygų Užupio mokyklos bibliotekai. Burokų šeima jau antrus metus dovanoja knygas, kurias jie „išauga“. Šiais metais padovanotos šešiasdešimt dvi puikios, gražiai iliustruotos knygos. Pradinukai galės skaityti, džiaugtis, nerti į nuotykius su herojais. Toliau skaityti „Baigėsi vykusi „Knygų Kalėdų“ akcija”

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 29 dieną Ukmergės Senamiesčio progimnazijoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas. Jame dalyvavo ir trys Užupio pagrindinės mokyklos mokiniai: Matas Žemaitis (6b), Vakarė Čyvaitė (7b), Ineta Dikmonaitė (8a). Mokiniai rinkosi skaityti žinomų lietuvių autorių – Kazio Borutos ir Kristinos Gudonytės – kūrinius. Visi dalyviai gavo padėkas už dalyvavimą konkurse. Užėmė ir prizines vietas. Vakarė Čyvaitė – II vietą (ruošė mokytoja Laima Juzėnienė), o Matas Žemaitis – III vietą (ruošė mokytoja Alma Kiaulienė).
Lietuvių kalbos mokytoja Audronė Kovarskienė