O kaip vokiškai? Užupiečiai žino atsakymą

2020 m. Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip öko?“ pagrindiniai akcentai yra tvarumas, ekologiškumas ir kūrybingumas.
Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla Vokiečių kalbos dienose dalyvauja nuo 2016 metų. Renginio iniciatoriai: Vokietijos ambasada, Goethe’s institutas, Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD), Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA).
Ruoštis Vokiečių kalbos dienoms pradėjome dar vasarą. Toliau skaityti „O kaip vokiškai? Užupiečiai žino atsakymą”

Rudenėlio šventė

Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje spalio mėnesį vyravo linksma, šilta nuotaika. Pas priešmokyklinukus atkeliavo Rudenėlis.
O svečius reikia deramai priimti. Todėl mūsų priešmokyklinukai kartu su auklėtojomis paruošė Rudenėliui darbelių parodą. Rudenėliui patiko. Kviečiame darbeliais pasigrožėti ir Jus.