Olimpinis mėnuo Užupio pagrindinėje mokykloje

Visą spalio mėnesį Užupio pagrindinės mokyklos 2a ir 3a klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Olimpinis mėnuo“.
Pradinukai atliko netradicines, įdomias ir įtraukiančias užduotis, diskutavo fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, emocinės sveikatos ir kokybiško poilsio temomis. Džiaugiamės, kad į projekto veiklas aktyviai įsitraukė ir tėveliai. Ši kelionė, trukusi visą mėnesį, džiugino vaikus ir jų mokytojas. Toliau skaityti „Olimpinis mėnuo Užupio pagrindinėje mokykloje”

Edukacinė pamoka penktokams užupiečiams

Spalio 21 dieną Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos penktokai kartu su technologijų mokytojais Artūru Žilinsku ir Audrone Vainauskienė vyko į edukacinę pamoką Balninkuose. Pamokos tema: „Aukštaičių valgiai – karalių stalui“. Tai buvo ne tik puikus būdas susipažinti su Rytų Aukštaitijos regiono kulinariniu paveldu, bet ir gaminimo drauge pramoga. Penktokai patys gamino ir galiausiai ragauvo savo paruoštą aukštaitišką patiekalą.

Toliau skaityti „Edukacinė pamoka penktokams užupiečiams”