Edukacinė pamoka

Praėjusią savaitę Užupio pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniams edukacinę pamoką vedė ornitologė, knygelės ,,Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save“ autorė Ingrida Meškinytė. Mokiniai ne tik praplėtė savo žinias apie ekologiją, ekologiškus produktus ir jų ženklinimą, bet ir sprendė galvosūkius, atliko užduotis knygelėse, kurias jiems padovanojo autorė.

Pasaulį mes kuriame visi kartu ir kiekvienas atskirai unikalų savo pasaulį…

Šiais metais Šiaurės Šalių literatūros savaitėje 7a, 7b, 8a, 8b dalyvavo nuotolinėse etikos pamokose. Mokykloje mokytoja Danutė Misiūnienė skaitė norvegų rašytojos K.Roskifte knygą „Visi iki vieno“ ir demonstravo skaidres 1a ir 6a klasėms. Žiūrėdami skaidres, kiekvienas bandė rasti pasaulyje savo vietą. Patiko aštuntokų išsakyta mintis – „Tėtis pasako sūnui, kad jį labai myli ir mylės visą gyvenimą“. Šeštokai nustebo, kad vienoje planetoje gyvena aštuoni milijardai žmonių. Toliau skaityti „Pasaulį mes kuriame visi kartu ir kiekvienas atskirai unikalų savo pasaulį…”