Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai švenčia Vasario 16-tąją

Visą šią savaitę Užupio pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai, „Riešutėliai“ ir „Giliukai“, ruošėsi paminėti Valstybės atkūrimo dieną. Vaikai su savo mokytojomis Giedre Pažūsiene, Vilma Šlubeliene ir Virginija Varniene karpė širdeles, prisiminė Lietuvos vėliavos spalvas, žemėlapyje ieškojo savo mažos, bet labai jiems brangios šalies, kūrė plakatą, kaip stipriai jie myli Lietuvą. Su šokių mokytoja Ramune Radzevičiene vaikučiai atliko šokį, skirtą šiai gražiai ir svarbiai šventei. Toliau skaityti „Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai švenčia Vasario 16-tąją”

Pasitinkant Vasario 16-tąją

Penktadienį, paskutinę dieną prieš atostogas Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 3b klasės mokiniai kartu su mokytoja Deimante Masevičiene paminėjo svarbią visai Lietuvai datą – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Vaikams buvo paaiškinta, kad Lietuva – vienintelė Baltijos šalyse atkūrė nepriklausomą valstybę.
Vaikai kartu su mokytoja, tėveliais ir seneliais žiūrėjo video filmuką „Laisvės paukštelis“.

Toliau skaityti „Pasitinkant Vasario 16-tąją”

Šokame Lietuvai

„Kokia graži, gimtine mano, su ežerų akim, žaliuojančiom kalvom“.
Tradiciškai, nepabūgę karantino, Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos mokiniai drauge su Pabaisko mokinukais subėgo švęsti Vasario 16-osios šventės. Sutartu laiku visi šokėjėliai įsijungė kameras ir skambant muzikos garsams net 178 vaikai savo šokiu sveikino savo Tėviškę. Už puikią iniciatyvą dėkojame mokytojai R. Radzevičienei. Už kokybišką vaizdą ačiū Miglei Kavaliauskei. Pabaisko vaikus subūrusiai J. Jastčembskienei, visoms pradinukų mokytojoms.
Neformaliojo ugdymo organizatorė D. Aniukštienė

Tėvų dienos

Vasario 23-25 dienomis 18–19:30 val. Užupio pagrindinėje mokykloje nuotoliniu būdu bus organizuojamos Tėvų dienos. Tėveliams bus suteikta galimybė sinchroniniu nuotoliniu būdu pasikalbėti su dalyko mokytojais.

Visą detalią informaciją pateiks klasių auklėtojos.