Tarp 30 Lietuvos mokyklų, pripažintų kaip turinčių stiprią geros mokyklos požymių raišką ir dalyvaujančių ,,Kokybės krepšelio“ projekte, yra ir mūsų, Užupio, pagrindinė mokykla. Po dvejų metų intensyvaus darbo projekto mokyklų konferencijoje pristatėme savo mokyklos sėkmės istoriją „Skaitmeninių įrankių panaudojimas nuotolinio mokymo iššūkiams įveikti“. Mokyklos direktorė Regina Razmienė, pavaduotoja ugdymui Miglė Kavaliauskė ir lietuvių kalbos mokytoja, metodinės tarybos pirmininkė Laima Juzėnienė Kauno, Vilniaus ir Trakų rajonų gimnazijoms, progimnazijoms papasakojo, kaip pasisekė įveikti nuotolinio mokymosi iššūkius, panaudodami įvairias įsisavintas skaitmenines priemones. Toliau skaityti „Kovo 9 dieną Užupio pagrindinės mokyklos atstovai dalyvavo ir skaitė pranešimą projekto „Kokybės krepšelis“ nuotolinėje konferencijoje”