Tarptautinis produktyviojo mokymosi mokyklų susitikimas

Balandžio 5 d. vyko nuotolinis produktyviojo mokymosi mokyklų tarptautinis susitikimas. Jame dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Graikijos, Vokietijos, Suomijos, Prancūzijos bei Lietuvos mokyklų. Lietuvai atstovavo doc. dr. Auksė Petruškevičiūtė ir Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos komanda: direktorė Regina Razmienė, mokytojos Birutė Tiškevičienė ir Rusnė Valeikienė bei PM mokiniai Skaistė, Markas, Marius, Laurynas. Komandoms prisistačius, susitikimo dalyviai aptarė produktyviojo mokymosi privalumus, diskutavo, kokią įtaką mokymosi motyvacijai turėjo nuotolinis mokymasis, pristatė praktinio mokymosi vietas. Susitikimo pabaigoje komandos papasakojo, kaip jų šalys padeda Ukrainos žmonėms. PM mokinių ir mokytojų susitikimas buvo jaunatviškas, šiltas ir nuoširdus. Po mėnesio laukia nauji susitikimai.