Raiškiojo skaitymo / deklamavimo konkursas „Ir knyga mane augina“

2022 m. gegužės 6 d. Šilo progimnazijoje vyko Ukmergės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas.
Renginio tikslas – ugdyti mokinių kalbines kompetencijas, puoselėti gimtosios kalbos grožį, tobulinti meninę saviraišką ir kūrybinį aktyvumą. Konkursas vyko 3 etapais: I etapas – kiekvienoje klasėje, II etapas – kiekvienoje mokykloje, III etapas – rajone. Rajoniniame etape varžėsi 30 mokyklinio etapo nugalėtojų.

• Rustė Krukauskaitė — Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 1a klasės mokinė — laimėjo I vietą.
  • Fausta Dudėnaitė — Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 3a klasės mokinė — laimėjo III vietą.
  • Urtė Petrikaitė — Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 4a klasės mokinė — laimėjo I vietą.
  • Nora Melita Ramonaitė — Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 4b klasės mokinė — laimėjo III vietą.
Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojus!

Renginys Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje

Gegužės trečią dieną Užupio pagrindinėje mokykloje vyko rajoninio projekto „Tėvų ir mokyklos sinergija mokant vaikus lietuvių kalbos (rašymo)“ dalies – dailyraščio konkurso ,,Matyti galima tik širdimi“ – nugalėtojų apdovanojimas. Renginys organizuotas kaip integruota lietuvių kalbos, muzikos ir choreografijos pamoka, kurioje dalyvavo Taujėnų ir Želvos gimnazijų, „Šilo“ progimnazijos ir Vidiškių pagrindinės mokyklos mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai. Visi užupiečių svečiai šioje pamokoje tapo mokiniais. Toliau skaityti „Renginys Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje”