Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla 2022 metais dalyvauja tarptautiniame Erasmus + projekte KA210-SCH – Small-scale partnerships in school education. 2021-1-PL01-KA210-SCH-000031234. Tai nauja Erasmus+ programų pakraipa, kurios tikslas remti aktyvų Europos pilietiškumą ir perkelti europinę dimensiją į vietos lygmenį; kurti ir plėtoti tarptautinius tinklus, skatinti sinergiją tarp vietos, regionų, nacionalinės ir tarptautinės politikos; pagerinti organizacijų veiklos, švietimo kokybę, plėtoti ir sustiprinti partnerių tinklus, sudaryti sąlygas pertvarkai ir pokyčiams, siekiant tobulėjimo, naujų praktikų atsiradimo. Toliau skaityti „Erasmus+ tarptautinio projekto „We must use technology correctly“ susitikimas Lenkijoje”