Mokytojų diena – kitokia diena Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje

Pasidabinęs įvairiaspalviais lapais ruduo visiems padovanojo kasmetinę šventę – Mokytojų dieną.
Nuo pat ryto Užupio pagrindinėje mokykloje mokytojus „saldžiomis“ gėlėmis sveikino mokiniai. Mokytojai buvo maloniai nustebinti ir jiems skirtomis dainomis, kurios skambėjo mokyklos fojė.
Mokytojų kambarys kvepėjo mokinių iškeptais sausainiais. Tą dieną mokytojo profesiją galėjo pasimatuoti mūsų mokyklos 9PM ir 10PM klasių mokiniai, kurie vedė pamokėles pradinukams. 1a klasės mokinukus nustebino jų mamytės, kurios taip pat tapo mokytojomis. Kruopščiai pasiruošusios, jos nustebino ne tik mokinukus, bet ir jų mokytoją. Mokinukų džiaugsmui nebuvo
ribų.

Toliau skaityti „Mokytojų diena – kitokia diena Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje”