Išvyka į Anykščius

Ilgai laukėme pirmosios ekskursijos ir pagaliau išaušo penktadienis! Važiavome 5a ir 5b klasės. Aplankėme daug vietų.
Iš pradžių vykome į Vorutos pilį. Ten žiūrėjome filmuką apie pilies statybą (labai sunku buvo priešams patekti į pilį). Gidė papasakojo apie pilies gynybą, įrankius, kovotojų aprangą, kas norėjo, pasimatavo. Labai patiko šaudyti iš lankų į kabantį obuolį, kariauti su kardais, daužytis maišais, traukti virvę. Toliau skaityti „Išvyka į Anykščius”

Helovinas Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje

Paskutinė savaitė prieš rudens atostogas Užupio pagrindinėje mokykloje buvo kupina šurmulio. Mokiniai puošė vidinį kiemelį savo atneštais šviečiančiais moliūgais. Į jų gamybą įsitraukė ir mokinių tėveliai. Penktadienio rytą vieni kitus pasitikome pavirtę raganomis, velniais ir vaiduokliais. Tą dieną penktokėliai ne tik šventė heloviną, bet ir buvo pakrikštyti aštuntokų. Ši šventė jau tampa tradicija, kuri puikiai nuteikia visus mokinius rudens atostogoms. Toliau skaityti „Helovinas Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje”