Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos septintokų išvyka į Kauną

Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 7a ir 7b klasių mokiniai spalio 28 dieną vyko į Kauną. Pirmiausia mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime po Kauną. Žaidime septintokai ieškojo istorinių pastatų ir sužinojo istorijų apie aplankytas vietas, turėjo nusifotografuoti prie nurodytų objektų, sukurti reklamą. Antra pasirinkta vieta buvo Vaikų literatūros muziejus. Muziejuje mokiniai susipažino su pasakų veikėjais, galėjo patys jais tapti ir skrido kosminiu laivu į Tandadriką. Ir trečioji aplankyta vieta – Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejus. Jame septintų klasių mokiniai sužinojo, kaip ankščiau gydydavosi žmonės, kaip ir iš ko būdavo gaminami vaistai. Toliau skaityti „Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos septintokų išvyka į Kauną”