Užupiečiai išlydėjo direktorę

Lapkričio pabaiga – paskutinė Užupio pagrindinės mokyklos ilgametės Direktorės Reginos Razmienės darbo savaitė. Mokykla jau nuo rugsėjo gyveno atsisveikinimo nuotaikomis su mylima ir gerbiama Vadove. Kelių kartų mokinių ir mokytojų laikas mokykloje bėgo su Direktorės darbo metais Užupio mokykloje. Čia jaunutė pedagogė 1984 metais atėjo dirbti direktoriaus pavaduotoja, o pasikeitus trims vadovams, pati 2003 metais pradėjo vadovauti mokyklai. Nepaprastai darnus, draugiškas, susiklausęs kolektyvas nuo seno dirbo koja kojon su vadovais, o išmintingas Direktorės palaikymas, autoritetas, pasitikėjimas kolektyvu kūrė tokią šilto bendradarbiavimo atmosferą, kurią netrukdavo pajusti tiek auditoriai, tiek svečiai, tiek atėję nauji mokytojai. Tad ir atsisveikinti su Direktore norėjosi ypatingai – padaryti nepamirštamą staigmeną.

Toliau skaityti „Užupiečiai išlydėjo direktorę”