Angelų spiralė Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje

1b klasėje ant grindų buvo išdėliota spiralė iš eglišakių. Kiekvienas pirmokėlis paėmęs žvakelę keliavo spirale iki pagrindinės žvakės. Nuo pagrindinės žvakės uždegdavo savo žvakelę ir pastatydavo spiralėje. Kai visi vaikai uždegė savo žvakeles suspindo spiralė mažomis švieselėmis. Ši spiralė simbolizavo lyg angelų taką, gėrio šviesą.
Pasibaigus renginiui vaikai pasiėmė savo žvakeles. Jie jas parsinešė į namus, tarsi mažą švieselę kuri apšvies ir suteiks stiprybės tamsiu laiku. Ir kiekvienas pirmokėlis prisimins kaip skambant dainos žodžiams uždegė savo žvakelę ir jau jau niekad jam nebus baisu, nes jo kelias bus apšviestas gėrio šviesa. Toliau skaityti „Angelų spiralė Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje”