Antrokų meduolinė diena

Gruodžio 19-oji. Iki Kalėdų vos kelios dienos. 2a klasės mokinukai šiandien mokėsi kitaip, kitur ir kitoniškai, bet labai saldžiai, jaukiai, linksmai ir kalėdiškai! Kai prieš dvi savaites gavome pakvietimą atvykti į vaikų laisvalaikio ir popamokinio užimtumo centre „Lyderių karta“ rengiamą draugų popietę, maloniai nustebome ir labai apsidžiaugėme. Vaikams buvo pažadėta saldi meduolinė pamoka, kurią apsiėmė pravesti mūsų Ignuko mama Renata. Ar jūs jau jaučiate Kalėdas širdy? Antrokai tikrai jaučia artėjantį švenčių stebuklą, nes savo cukruotais pirštukais šiandien dailino pačiais gražiausiais raštais meduolinius sausainius , kuriais pradžiugino savo šeimos narius. Toliau skaityti „Antrokų meduolinė diena”