Kalėdinis renginys Užupio pagrindinėje mokykloje

Šie mokslo metai mums leido įgyvendinti visų švenčių mokykloje planus. Nesutrukdė net taip ilgai mus persekiojęs „karūnuotas“ virusas.
Gruodžio 22 dieną visi mokiniai su nekantrumu laukė Kalėdinės vakaronės ir diskotekos. Mokinių taryba su jos kuratore Rita Ivanova ir pavaduotoja ugdymui Inga Ilčiukiene visą mėnesį ruošė staigmeną 5-10 klasių mokiniams. Aktų salėje visi atsitiktine tvarka buvo suskirstyti į grupes. Kiekviena grupė traukė lapelius su daina ir inventoriumi, kurį turėjo panaudoti atliekant dainą. Pasiruošimui buvo skirta viena valanda. Tą valandą visa mokykla buvo pilna šurmulio. Vyko diskusijos ir repeticijos kaip geriau atlikti ir pristatyti savo grupės pasirodymą. Toliau skaityti „Kalėdinis renginys Užupio pagrindinėje mokykloje”