Nepaprasta integruota dailės ir fizinio ugdymo pamoka

Dailės pamoka ant riedlentės. Kažkas naujo ir neįprasto. Pasirodo puikiai galima integruoti kūno kultūros pamoką į dailės pamoką ir patirti daug teigiamų emocijų. Tokioje pamokoje dalyvavo Užupio pagrindinės mokyklos 1b kl.mokinukai vadovaujami mokytojos D.Masevičienės. Vaikai klasėje susiskirstė į dvi komandas ir riedlentės pagalba kūrė spalvingą tapeto juostą. Vaikai piešė spalvotomis kreidelėmis ir anglimi. Visi vaikai turėjo galimybę parodyti savo išmonę piešiant, o pats smagumas buvo tai daryti riedant ant riedlentės. Kol vienas piešė, kitas turėjo paprakaituoti stumdant riedlentę ir laikant dailininką už kojų. Emocijos liejosi per kraštus. Kartais procesas būna svarbesnis už rezultatą, nors rezultatu liko visi patenkinti. Toliau skaityti „Nepaprasta integruota dailės ir fizinio ugdymo pamoka”