Užgavėnės Užupio pagrindinėje mokykloje

Vasario 21 dienos rytą, vos pravėrus Užupio pagrindinės mokyklos duris, pasidaro aišku, kas čia vyksta. Grojama muzika ir vilioklių čigonėlių bandymas išburti atėjusių į mokyklą likimus visiems primena: šiandien bus švenčiamos Užgavėnės.
Pasiruošimas šventei vyko ne vieną dieną. Kas kaukes, kas Morę gamino, blynus ar skanėstus kepė, laužu rūpinosi, gražų Užgavėnių skelbimą gamino, dainas rinko ar šokius organizavo.

Toliau skaityti „Užgavėnės Užupio pagrindinėje mokykloje”

Šachmatų varžybos

Vasario 21 d. „Šilo“ progimnazijoje vyko miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–9 klasių mokinių šachmatų varžybos.
Komandos pasiskirstė vietomis: pirmąją vietą iškovojo „Šilo“ progimnazija, antrąją vietą užėmė Užupio pagrindinė mokykla, trečiają – Senamiesčio progimnazija ir ketvirtąją – J.Basanavičiaus gimnazijos mokinių komanda. Mūsų mokyklai atstovavo šie mokiniai: Agnė Mickūnaitė, Ineta Noreikaitė, Liepa Šarkaitė ir Joris Karpovas. Toliau skaityti „Šachmatų varžybos”