2023 m. vasario 23–24 d. Vilniaus licėjuje vyko metodinė-praktinė konferencija „CLILIG@LITAUEN – dalinimasis patirtimi ir žvilgsnis į priekį“, kurioje dalyvavo ir Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos mokytojos: vokiečių kalbos mokytoja Regina Vaitkevičienė ir informacinių technologijų mokytoja Virgilija Markevičienė.
Projektas CLILG Lietuvoje vykdomas nuo 2014 metų. Projektinėje veikloje dalyvauja daugiau kaip 70 mokyklų, tame tarpe ir mūsų, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla. Toliau skaityti „Užupietės Tarptautinėje konferencijoje „CLILIG@LITAUEN – dalinimasis patirtimi ir žvilgsnis į priekį“”