Visa mokykla šoka

Užupio pagrindinė mokykla pirmą pavasario dieną pasitiko šokio ritmu. Po ilgos epidemijos į mokyklą sugrįžo visų pamėgtas renginys „Visa mokykla šoka“, kurį jau ne vienus metus organizuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras. Konkurso tikslas yra puoselėti tradicinius šokius, telkti ir vienyti mokyklos bendruomenę, supažindinti ją su tradicinių šokių galimybėmis nūdienos kultūroje.
Nors šventės pradžia buvo 11 val., tačiau šokėjėliai tautinius kostiumus dėvėjo nuo ankstaus ryto. Vaikams buvo įdomu sužinoti, ką seniau žmonės jausdavo dėvėdami tokius drabužius visą dieną. Vaikai buvo pilni jaudulio ir todėl, kad labai laukė prie šventės prisijungiant ir svečių iš Veprių mokyklos-daugiafunkcinio centro. Nuoširdžiai ačiū mokytojai Zitai Bausienei ir jos mokiniams, neatsisakiusiems atvykti pas mus į svečius ir nuotaikingai praleisti laiką drauge. Į šventę taip pat rinkosi ir mokinių tėveliai.

Toliau skaityti „Visa mokykla šoka”