Kaziuko mugė Užupio pagrindinėje mokykloje

Koks smagus ir neapsakomas jausmas apima mokinius, kai jie pasijunta tikra mokyklos bendruomenės dalimi. Būtent šią, Kaziuko mugės dieną, jie tokie galėjo ir vėl pasijusti. Šiandien ryte, įėjus į mokyklą, visus pasitiko mokinių pagamintas šmaikštus plakatas. „Kas pirks, kas parduos, kas už dyką atiduos“ tapo populiariausia dienos fraze. Mokyklos aktų salėje vykusi mugė nepaliko nei vieno abejingo. Visi klegėjo, plepėjo, pirko ir pardavinėjo. Nuotaikinga muzika priminė mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams, kad gausiai apsipirkus, reikia nepamiršti ir patrepsėti. Pasibaigus mugei, visi išskubėjo į klases dalintis pačiais geriausiais įspūdžiais. Toliau skaityti „Kaziuko mugė Užupio pagrindinėje mokykloje”