Gruodžio 20 d. 9PM ir 10PM klasių mokiniai vyko į pinigų muziejų. Edukacinėje išvykoje mokiniams buvo pasakojama pinigų istorija nuo tada, kai jie dar buvo prekės iki šiuolaikinių mokėjimo priemonių. Mokiniai ne tik klausėsi įdomių istorijų apie pinigus, bet ir pamatė unikalių eksponatų: piramidę iš centų įrašytą į Gineso rekordų knygą, 100 trilijonų dolerių banknotą ir dar daug ko įdomaus. Vaikai ir patys dalyvavo procese: nusikalė savo pinigėlius, pasisvėrė ir sužinojo, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš tikro aukso, sidabro ir platinos.
Vėliau vykome į lazerių poligoną. Mokiniai išbandė lazerių žaidimą, kuris yra paremtas taktika, strategija ir komandiniu darbu. Moksleiviai pasijuto tikrais kariais su tikru ginklu rankose, kuris šaudo visiškai nepavojingais infraraudonaisiais spinduliais. Nuolat besikeičiančios mūšio lauko sąlygos ir skirtingi scenarijai kaskart paliko vis kitokius įspūdžius!
Miglė Kavaliauskė