Pranešimas konferencijoje ,,Įgalinta partnerystė“

Birželio 8 dieną įvyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija ,,Įgalinta partnerystė“, kurią organizavo Šiaulių ,,Romuvos“ gimnazija. Konferencijoje dalyvavo 250 dalyvių ir 29 pranešėjai iš visos Lietuvos. Šioje konferencijoje pranešimą skaitė, savo patirtimi dalijosi ir Užupio pagrindinės mokyklos mokytojos Birutė Tiškevičienė ir Miglė Kavaliauskė. Jų pranešimo tema ,,Produktyvusis mokymasis – mokykla be sienų“. Mokytojos pristatė savo darbo patirtį dirbant 9 ir 10 klasėje, taikant produktyviojo mokymosi modelį, atskleidžiant teorijos bei praktikos ryšį, mokyklos ir socialinių partnerių bendrystę. Pranešimas sudomino klausytojus, o pranešėjos sulaukė klausimų apie produktyvųjį mokymąsi.