5-6 klasių muzikos viktorina „Muzodronas“

„Muzodrono“ viktorinoje 7 komandos atliko įvairias muzikos užduotis, demonstravo savo muzikos žinias ir gebėjimus. Sulaukėme dalyvių iš Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komandos „Sekstakordas“, Anykščių r. Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro komandos „Bičiuliai“, Ukmergės r.Taujėnų gimnazijos „Radviliukai“, Senamiesčio pagrindinės mokyklos „Zizu Mi“. Mūsų mokyklai atstovavo 6a klasės komanda „Gatvės muzikantai“, 6b klasės „Džiazo muzikantai“, ir 5a klasės „Linksmas do“. Dalyviai paruošė savo prisistatymą, lietuvių liaudies dainos interpretaciją, sugalvojo klausimą priešininkų komandai, siuntė palinkėjimą dalyviams, atliko dešimt muzikos testo užduočių. Kol komisija skaičiavo taškus, visų mokyklų moksleiviai padainavo scenoje dainą „Mano vardas – Lietuva“. Puikūs balsai susiliejo į nuostabų jungtinį komandų chorą. Visi dalyviai pelnė pripažinimo – muzikos ekspertų, profesionalų, lyderių, mėgėjų, entuziastų, puoselėtojų, bičiulių vardus. Visus mus suvienijo muzikos gelmių pažinimo džiaugsmas!
Mokytoja Eglė Pratkelienė