Susitikimas su MSIC savanoriais

Rugsėjo 19 d. mūsų mokykloje lankėsi Ukmergės mokinių savivaldų informavimo centro savanoriai Povilas Kasmauskis, Elija Stalionytė, Ieva Rinkevičiūtė ir pirmininkas Julius Petrikas. Jie susitiko su mūsų mokyklos Mokinių tarybos nariais. MSIC savanoriai papasakojo apie Lietuvos moksleivių Sąjungą, kuri vienija mokyklų mokinių savivaldas. Viena iš šių mokinių savivaldų yra ir mūsų mokyklos Mokinių taryba.
MSIC savanoriai pristatė ir savo veiklą, pasidalino mintimis apie ateities planus ir pakvietė aktyviai dalyvauti mokinių savivaldų veikloje.
Mokinių tarybos kuratorė J. Dunčienė

2016/2017 m.m. sporto žaidynių nugalėtojų apdovanojimai

2017 m. rugsėjo 14 dieną, Dukstynos pagrindinėje mokykloje vyko Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2016/2017 m.m. sporto žaidynių nugalėtojų apdovanojimai.
Mūsų mokykla buvo apdovanota taure ir padėkos raštu už 2016/2017 m.m. mokinių sporto žaidynėse, Ukmergės miesto pagrindinių mokyklų grupėje iškovojus II vietą.
Kūno kultūros mokytoja D.Sabaliauskaitė

Mokyklinių uniformų mugė

Gerb. Tėveliai,
Jūsų pageidavimu rugsėjo 7 d. 17-19 val. mokykloje vyks mokyklinių uniformų mugė, kurioje galėsite parduoti  savo vaiko dėvėtą uniformą ar jos dalį ir įsigyti kitą.

Mugės organizavimo tvarka:
Išplauti ir sutvarkyti uniformą ar jos dalį, pakabinti ant pakabos. Žiogeliu prisegti prie uniformos voką, ant kurio turi būti užrašytas vaiko vardas, klasė, uniformos kaina.