Atkurtai Lietuvos valstybei 100 metų

Valstybės atkūrimo šimtmečio akivaizdoje praeitis suvokiama ne tik kaip priežastis iškilmingai paminėti svarbią sukaktį, bet ir skatina susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai ir dabarties klausimus ateičiai.
Šiandienos herojus yra kiekvienas Lietuvą kuriantis žmogus – aktyvus 21 amžiaus Lietuvos kūrėjas, suvokiantis, kad nuo jo kasdienių pastangų priklauso ne tik dabartis, bet ir būsimi Lietuvos valstybės ir tautos įvykiai.
Kuo galiu būti naudingas Lietuvai ir prisidėti prie šalies gerovės? Šie klausimai iškyla ne tik vyresniems, bet ir jaunesnių klasių mokiniams.
Mokyklos dovana Lietuvos šimtmečiui – tai ne tik maži, geri darbeliai, mokslo rezultatai, bet ir perskaitytos knygelės. O vaikai, tikri šaunuoliai, skatinami mokytojų, klasėse aptardami skaitytus kūrinius, ne tik skaito daug, bet ir sudomina draugus savo perskaityta knyga!
Mokiniai šaltą, žvarbų rytmetį sušildė savo meile atsinešę mylimiausią perskaitytą knygelę. Mažųjų rankose atgijo pasakų, apsakymų, eilėraščių knygos.
Vieningai, rankose laikydami ir iškėlę knygeles, visi sustojo ir sudarė gyvąjį vaikų ir knygų šimtuką.
Tai- pradinukų akcija skirta Bibliotekų mėnesiui ir Lietuvos valstybės šimtmečiui- istorijai, kurios dalimi esame kiekvienas!
Tikimės, kad ir Šiaurės šalių knygų savaitėje, kuri vyks lapkričio 13- 19 dienomis, aktyviai dalyvaus nemažas skaitytojų būrys.
Skaityklos ir bibliotekos darbuotojos Rasa Kisielienė ir Nijolė Čepukėnienė