Ekskursija į Anykščius

Spalio 10 d. Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 3a ir 3b klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų D. Butkienės ir L. Makavičienės vyko į ekskursiją į Anykščius.
Mokiniai lankėsi Siauruko muziejuje Anykščių geležinkelio stotyje. Edukacinės programos metu susipažino su siauruko istorija, įvairių tipų vagonais, signalinėmis ryšio priemonėmis, pasivažinėjo rankine drezina.
Mokiniai lankėsi A. Baranausko klėtelėje, St. Petraškos akmens tapybos parodoje, kopė į bažnyčios apžvalgos bokštą.
Apniukęs dangus ir lietus nesugadino nuotaikos ir nesutrukdė linksmai leisti laiką Labirintų parke.
Po ekskursijos klasėse vaikai dalinosi įspūdžiais, prisiminė, ką naujo sužinojo, atsakinėjo į pateiktus klausimus ir turėjo galimybę laimėti prizus.