Gyvūnų globos diena

Kasmet spalio 4 dieną minime Pasaulinę gyvūnijos ir šventojo Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, dieną. Pradinių klasių mokiniai šią dieną paminėjo piešdami savo augintinius. Jų piešinukų paroda papuošė mokyklos koridorių. Į mokyklą keletas mokinukų atsinešė savo augintinius ir pasakojo draugams apie jų priežiūrą.
Mokyklos bibliotekoje surengta augintinių fotografijų paroda – konkursas. Mokiniai visą mėnesį gali balsuoti už jiems labiausiai patikusį augintinį.
Pertraukų metu vaikai sprendė kryžiažodžius apie gyvūnus, ieškojo atsakymų įvairiuose informaciniuose šaltiniuose ir gilino savo žinias.
Tikybos mokytojos Sigutės Žiedelienės paskatinti 3a klasės mokiniai su savo augintiniais ir jų piešiniais dalyvavo Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios mišiose, kurių metu buvo šventinami naminiai gyvūnai. Vaikai po šv. mišių buvo vaišinami saldainiais. Dėkojame tėveliams, sutikusiems vaikus pavėžėti ir kartu dalyvavusiems šv. mišiose.