Helovino šventė mokykloje

Lietuvoje Helovinas tampa vis populiaresnis, nes daugumai ši šventė – tai proga atsiskleisti kūrybiškumui. Mokyklos mokinių tarybos nariai parodė savo išmonę, sugebėjimus, kūrybiškumą rengiant Helovino šventę mokykloje. Informatyvų ir menišką skelbimą apie įvyksiančią diskoteką „Linksmasis Helovinas” parašė ir papuošė 6b klasės mokinė Karolina N. Prie skelbimo puikavosi ir visus gąsdino darbų mokytojo ir aštuntokių pagamintas vaiduoklis. Populiariausia dekoracija mokykloje tapo išskaptuoti moliūgai. Teko pasitelkti į pagalbą ir tėvelius. Didžiulį moliūgą į mokyklą Nojui Žitkauskui padėjo atgabenti jo tėvelis.
Kad vakarėlis būtų įsimintinas tikrai svarbu yra nustebinti kitus. Stebindami vieni kitus ir gąsdindami į diskoteką rinkosi zombiai, vaiduokliai, vampyrai ir mirusios nuotakos. O 5b klasės mokinukus atlydėjo jų šaunioji auklėtoja Sonata Terekienė, kuri surengė ir kaukių varžytuves. Kokia diskoteka be vedėjų. Jai puikiai pasiruošė ir pravedė 10PM klasės mokiniai Liutauras ir Artūras.
Šventės organizatoriai nepamiršo ir pradinukų. Pas juos ėjo ir helovino žaidimus žaidė aštuntokės. Ypatingai puikiosiomis raganomis, kuriomis persirengė 8a kl. mokinės Agneta ir Rugilė, džiaugėsi pirmokai.
Mokytoja Jūratė Dunčienė