Nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Paieška

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 335300
Mes turime 33 svečius online
Naujienos
PDF Spausdinti
Antradienis, 01 Gruodis 2015 11:30

 

 
PDF Spausdinti
Penktadienis, 27 Lapkritis 2015 15:11

 „Gyvūnų globos diena“. Augintinių parodos-konkurso nugalėtojų apdovanojimas

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Penktadienis, 27 Lapkritis 2015 15:05

Geografijos pamoka bibliotekoje

 

 
PDF Spausdinti
Penktadienis, 27 Lapkritis 2015 14:58

 „Knygų Kalėdų“ savanorės – lopšelyje-darželyje „Buratinas“

Į svečius pas darželinukus paskaityti ėjo Agneta ir Rugilė įsikūnijusios į herojus Pabaisiukus. Suvaidinusios, mergaitės skaitė, žaidė su vaikais, o atsisveikindamos padovanojo savo rankomis ruoštas dovanėles ir palinkėjo gerų Kalėdų ir naujų susitikimų Užupio mokyklos bibliotekoje. Atsidėkodamos, darželio darbuotojos mergaitėms padovanojo po vėžliuką suvenyrą.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Šeštadienis, 21 Lapkritis 2015 09:48

Sveiki atvykę į Oratorių skverą Hyde Parke!

Oratorių skveras gyvai Užupyje!

Užsienio kalbų savaitės metu 6-7 klasių mokiniai ir jų anglų k. mokytoja Nijolė Minkevičienė, pirmą kartą mokyklos aktų salėje įrengė stilizuotą oratorių skverą, mokiniai jį tarsi perkėlė į mūsų mokyklą iš Londono Hyde parko. Per ilgąsias pertraukas į šį skverą pakilia nuotaika rinkosi 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, kuriuos prie aktų salės durų pasitiko 7a klasės mokinės Urtė Žvirblytė ir Adelė Unikauskaitė. Šios mokinės visus atėjusius į oratorių skverą pasveikino šiais žodžiais: “Sveiki atvykę į Hyde parką“ ir „Sveiki atvykę į Oratorių skverą“. Kiekvienam skvero lankytojui buvo įteiktas klevo lapas su užrašu „Welcome to Hydepark“ ir „Welcome to Speakers‘ corner“.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Šeštadienis, 21 Lapkritis 2015 09:41

 

Ko aš ieškau draugystėje?

Beveik nieko ir kartu kai ko daugiau

Nei galėčiau aptikti vienas

Šie norvegų poeto (Stein Mehren) žodžiai apie draugystę šiais metais nusakė Šiaurės šalių bibliotekų savaitės temą. Draugystė – vienas svarbiausių santykių čia mokykloje ir ne tik. Literatūroje draugystė būna tarp herojų ir tarp skaitytojo ir knygos. Gyvenime draugystė tarp bendraamžių, tarp mokytojo ir mokinio, tarp skirtingų šalių žmonių... Mūsų augintiniai taip pat geri mūsų draugai.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Šeštadienis, 21 Lapkritis 2015 09:04

 Viktorina "English is Fun"

Mokykloje vyko užsienio kalbų savaitė. Planuojant šią savaitę nebuvo pamiršti ir pradinukai. Jiems teko ne tik žaidimai, bet ir proga parodyti savo anglų kalbos žinias, bei proga pasivaržyti tarpusavyje ir su tėveliais. Anglų kalbos mokytojos Inga Ilčiukienė ir Jūratė Dunčienė antradienio vakarą sukvietė ketvirtokus ir jų tėvelius į viktoriną "English is Fun".

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Pirmadienis, 16 Lapkritis 2015 10:33

Prasideda „Knygų Kalėdos“ akcija!

Jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, šiais metais kviečianti padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekų skaitytojams, keliauja po Lietuvą.

„Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl „Knygų Kalėdos“ šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Penktadienis, 13 Lapkritis 2015 11:30

 Pradinukų „PYRAGŲ DIENA“ Užupio pagrindinėje mokykloje

Antrus metus iš eilės Užupio pagrindinės mokyklos pradinukai prisijungia prie TV3 organizuojamos akcijos – „Pyragų diena“.

Spalio 6 d. Į mokyklą pradinukai skubėjo nešini kvapniais pyragais. Visa mokykla pakvipo cinamonu ir vanile. Tą dieną vaikai su nekantrumu laukė ilgosios pertraukos. Jos metu koridoriuje nusitiesė ilgi stalai, nukrauti įvairiausiais saldžiais kepiniais. Prekiauti pyragais vaikams padėjo ne tik mokytojos, bet ir mamos.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Penktadienis, 13 Lapkritis 2015 10:36

Lapkričio 10 d. „Šilo" pagrindinėje mokykloje vyko miesto mokyklų mokinių, mergaičių kvadrato varžybos. Užupio pagrindinės mokyklos mergaičių (5-6 kl.) komanda varžybose iškovojo II vietą.

Lapkričio 12 d. „Šilo" pagrindinėje mokykloje vyko miesto mokyklų mokinių, berniukų kvadrato varžybos. Užupio pagrindinės mokyklos berniukų (5-6 kl.) komanda varžybose iškovojo II vietą.

Komandų vadovės Rasa Žydelienė ir Daiva Sabaliauskaitė

 
PDF Spausdinti
Trečiadienis, 11 Lapkritis 2015 20:20

 Apjuoskim pynėm savo kraštą…

Norime pasidžiaugti

Visa Lietuva dalyvauja projekte ,,Apjuoskim pynėm savo kraštą“, mūsų mokykla taip pat prisideda prie šio projekto sėkmės. Šis projektas skirtas vaikų ir jaunimo kultūrinei edukacijai. Projekte dalyvauja moksleiviai (5-12 klasių) iš Lietuvos gimnazijų, mokyklų, būrelių ir kt. (viso 100 moksleivių). Projekto pradžia – šių metų balandis ir tęsis jis iki gruodžio pabaigos. Už tai, kad pakvietė ir mus tapti šio projekto dalyviais, esame dėkingi  šio projekto vadovei  Marijonai Sinkevičienei ir lektorėms: Rūtai Narvydienei ir Danguolei Čachavičienei.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 7 iš 20


© 2015 Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla; Adresas: Linų g. 4, LT-20107, Ukmergė; Steigėjas: Ukmergės rajono savivaldybės taryba; Įmonės kodas: 190342150; Tel./Faks.: 8-340-64139; El.paštas: mokykla@uzupys.ukmerge.lm.lt