Nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Paieška

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 335312
Mes turime 53 svečius online
Naujienos
PDF Spausdinti
Trečiadienis, 11 Lapkritis 2015 20:08

 Ekskursija į policijos komisariatą

Jau ne pirmus metus mūsų mokyklos 8b klasė kartu su auklėtoja lankosi Ukmergės rajono policijos komisariate. Apniūkusi lapkričio 9 diena nesugadino mūsų puikios nuotaikos.

Nuvykus į komisariatą mus maloniai pasitiko prevencijos skyriaus vyresnioji specialistė Ingrida Juzėnienė. Jaukioje salėje ji mums papasakojo apie patrulio ir apylinkės inspektoriaus dieną. Kalbėta ir apie policininko etiketą. Naujiena buvo mokiniams išgirsti, kad jie jau ir patys gali prisidėti prie „Jaunųjų policijos tyrėjų“.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Ketvirtadienis, 05 Lapkritis 2015 08:47

Išleistas naujas mokyklos laikraščio numeris. Atsisiųsti >>

 
PDF Spausdinti
Trečiadienis, 28 Spalis 2015 09:05

 Krašto apsaugos diena Rukloje

Spalio 8-oji tapo įsimintina diena Užupio pagrindinės mokyklos 7b ir 8b klasių mokiniams. Nuo pat saulėto ryto vyravo pakili nuotaika, nes laukė kelionė į Rukloje dislokuotų  karinių dalinių – Jonušo Radvilos mokomojo pulko bei MPB „Geležinis Vilkas“ organizuotą Krašto apsaugos dienos minėjimą. Atvykusiųjų laukė nepakartojamos emocijos ir įspūdinga programa: soti kareiviška košė; rikiuotės pratybos bei karinės estafetės; galimybė pašaudyti lazerinėje šaudykloje ir dalyvauti išgyvenimo pratybose, susipažinti su kario buitimi ir kasdiene veikla bei apžiūrėti Ruklos įguloje dislokuotų Lietuvos bei užsienio šalių padalinių technikos ir ginkluotės parodą.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Trečiadienis, 28 Spalis 2015 08:58

„Tegu Konstitucija prabyla jaunimo lūpomis“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotoje akcijoje „Konstitucija gyvai“, skirtoje Konstitucijos dienai paminėti, dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Akcija vyko spalio 22-23 d. Akcijos šūkis - „Tegu Konstitucija prabyla jaunimo lūpomis“. Išradingumu pasižymėjo 3a klasės mokiniai.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Pirmadienis, 19 Spalis 2015 10:17

 Nepaprasta savaitė Užupio pagrindinėje mokykloje

Nuo spalio 5 dienos visa savaitę Užupio pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokytojų organizuotos metodinės dienos. Per tą savaitęmokykla įgavo naują įvaizdį. Ji buvo „pervardinta” į Rainiaus mokyklą.

Foje esantis stendas informavo apie Rainiaus tos savaitės pamokas. Ant kiekvieno kabineto durų puikavosi šmaikštūs palinkėjimai. Ant grindų baltavo katino pėdutės, kurios kvietė pakilti į mokytojų kambarį ir pasivaišinti šviežiu pienu su meduoliais, įsitaisius jaukiame sėdmaišyje. Visos savaitės dienomis vyko renginiai. Neįprastai mokyklos pradinukai pasveikino mokytojus su jų profesine švente, išdėliodami mokyklos kiemelyje gražų piešinį iš gėlių žiedų, kaštonų, spalvotų lapų.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Antradienis, 13 Spalis 2015 18:11

 Sportas - tai unikali erdvė augti

Jau antrus metus Ukmergės savivaldybė rengia projekto „Lyderių laikas 2“ veiklas. Įvairiomis formomis ir būdais bendradarbiaujama tarp mokinių ir mokytojų, mokytojų ir tėvų, mokyklos administracijos ir mokytojų, pagalbos specialistų, mokyklos bendruomenės narių ir socialinių partnerių. Pagrindinis partnerystės siekis – įgalinti visą švietimo bendruomenę ir kiekvieną jos narį bei socialinius partnerius bendradarbiauti vardan sėkmingo mokinių mokymo ir mokymosi.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Ketvirtadienis, 01 Spalis 2015 12:50

 Draugiškas turnyras Užupio pagrindinėje mokykloje

Jau ne vienerius metus mūsų mokykloje kaip ir kitose Lietuvos mokyklose minima Europos kalbų diena. Esame skraidinę Europos kalbų aitvarus, turėjome daugiakalbystės pamokėlę, puošėme kalbų medžius mandagumo žodžiais.

Tradicija tampa šią dieną surengti draugišką turnyrą, pasikviečiant ir kitų mokyklų komandas. Komandas sukvietė, užduotis parengė, menine programėle pasirūpino anglų k. mokytojos Inga Ilčiukienė ir Jūratė Dunčienė. Renginį vedė mūsų mokyklos šaunieji mokiniai Simona Koriznaitė ir Tauras Žemaitis.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Ketvirtadienis, 01 Spalis 2015 12:41

„Tyrėjų naktis" 3a klasėje

Viena „naktis" – o tiek daug atradimų! Tuo galėjo įsitikinti rugsėjo 25-ąją dieną įvykusios „Tyrėjų nakties“ dalyviai - Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 3a klasės mokinukai, kurie turėjo progą gyvai stebėti ir net patys dalyvauti atliekamuose tyrimuose ir eksperimentuose. Netradicinėse pamokose trečiokai stebėjo įdomiuosius bandymus „Vandens lelija", „Paslaptingasis pieno raštas", „Raketos paleidimas", „Oro balionas", taip pat mokėsi piešti ant pieno, mikroskopų pagalba tyrinėjo, kokie mikroorganizmai gyvena tvenkinio vandenyje, turėjo galimybę apžiūrėti ir sužinoti, kaip veikia teleskopas.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Trečiadienis, 30 Rugsėjis 2015 05:34

Išleistas naujas mokyklos laikraščio numeris. Atsisiųsti >>

 
PDF Spausdinti
Pirmadienis, 28 Rugsėjis 2015 17:55

 Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena

Penktadienio rytą gerokai prieš pamokas mokyklos koridoriuose buvo jaučiamas smagus šurmulys: mokytojų Rusnės Valeikienės ir Nijolės Minkevičienės paruošti mokiniai Europos tautų kostiumais sveikino visus mokytojus ir mokinius prieš darbo dieną įvairiomis Europos kalbomis: angliškai, vokiškai, prancūziškai, itališkai, rusiškai... Mokyklos direktorės Reginos Razmienės veidą papuošė plati šypsena, kai septintokai choru pasisveikino ne tik lietuviškai. Tokia šventė mokykloje yra tapusi tradicine, švenčiama kasmet įvairiomis formomis.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Trečiadienis, 23 Rugsėjis 2015 15:26

Pilietinė iniciatyva „Atminties kelias“

Rugsėjo 23-oji –Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena - susijusi su 1943 m. rugsėjo 23-ąja. Tą dieną buvo likviduotas Vilniaus getas. Dalis šio geto kalinių buvo nužudyti Paneriuose. Žydų tautybės žmonės buvo žudomi ir Ukmergės Pivonijos šile. Šiandien tuos kraupius įvykius mena žudynių vietoje esantis paminklas.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 8 iš 20


© 2015 Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla; Adresas: Linų g. 4, LT-20107, Ukmergė; Steigėjas: Ukmergės rajono savivaldybės taryba; Įmonės kodas: 190342150; Tel./Faks.: 8-340-64139; El.paštas: mokykla@uzupys.ukmerge.lm.lt