Nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Paieška

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 335310
Mes turime 50 svečius online
Naujienos
PDF Spausdinti
Antradienis, 22 Rugsėjis 2015 06:12

OLWEUS smurto ir patyčių prevencijos programos įgyvendinimas Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje

Atsisiųsti OLWEUS patyčių prevencijos programą >>

 
PDF Spausdinti
Pirmadienis, 21 Rugsėjis 2015 10:16

 
PDF Spausdinti
Antradienis, 16 Birželis 2015 16:53

Atsisveikino su mokykla, surengęs fotografijų parodą „Gyvenimas“

Baigiantis mokslo metams aštuntokas Julius Petrikas surengė savo darbų parodą. „Tegu tai bus mano dovana mokyklai“ -  sakė Julius. Jo nuotraukos dalyvavo konkursuose, puošė stendus ir parodas.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Sekmadienis, 07 Birželis 2015 14:07

Užupiečiai dalyvauja projekte „Susitikime RIMI“


Ukmergės miesto RIMI parduotuvės vadybininkė Lina Rakauskienė pakvietė mūsų mokyklos mokinius dalyvauti ilgalaikiame projekte „Susitikime RIMI“ (Aš – vartotojas, Menas sveikatai). Tai ilgalaikis projektas, kurio metu numatytas ne vienas bendras renginys, susitikimas, apsilankymas prekybos centre.

Pirmasis bendradarbiavimo projektas buvo RIMI parduotuvės gimtadienio šventė. RIMI parduotuvės kolektyvo pasveikinti su gimtadieniu išvyko muzikos mokytojos Ritos Laurikėnienės ansambliukas, kuris paruošė nedidelį pasirodymą. Mokiniai į svečius vyko ne tuščiomis. Dovanų nešėsi su technologijų mokytoja Milda Bernotiene keptus sausainėlius ir mokytojo Artūro Žilinsko mokinio išdrožtu dideliu mediniu šaukštu. Sveikinimo atviruką atstojo kartu su dailės mokytoja Audrone Vainauskiene mokinių pieštas sveikinimo plakatas.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Sekmadienis, 07 Birželis 2015 13:52

Produktyvusis mokymasis Užupio pagrindinėje mokykloje

Nuo 2015 m. rugsėjo 1-osios Užupio pagrindinėje mokykloje buvo pradėtas įgyvendinti Produktyviojo mokymosi projektas. Produktyvusis mokymasis suteiks galimybę įgyti pagrindinį išsilavinimą mokantis nuo 9-os klasės. Jis suteikia galimybę mokytis kitu būdu, negu esame įpratę.

Produktyviojo mokymosi tikslas – padėti įgyti pagrindinį išsilavinimą mokiniams, turintiems mokymosi sunkumų ir nepatiriantiems mokymosi sėkmės, praradusiems mokymosi motyvaciją ar tiesiog norintiems mokytis kitaip. Šis tikslas įgyvendinamas padedant mokiniui išsikelti asmeninius mokymosi tikslus ir pasirenkant tolesnį mokymosi ir profesinio įgijimo kelią, suvokiant ir įvertinant savo norus, poreikius ir socialinės kultūrinės aplinkos įtaką. Produktyviojo mokymosi tikslas įgyvendinamas ir įtraukiant į mokinio ugdymo procesą įvairius darbo rinkos dalyvius, perkeliant dalį mokymosi proceso į praktinio mokymosi vietas.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Trečiadienis, 03 Birželis 2015 05:21

Atmintinė pirmokams

Reikmenys pirmokui:

1. Pratybų sąsiuviniai:

Lietuvių k.: J.Banytė, Dž. Kavinienė ir V. Vyšniauskienė PUPA  liet, k. 1 klasei  1,2,3 dalys ir testai.

Matematika: Jolanta Vengalienė, Salomėja Žeknienė, Jolanta Žvirblienė „Riešutas“ 1 klasei 1,2,3 dalys ir testai.

Pasaulio pažinimas: Edita Minkuvienė, Ligita Kukanauzienė „Gilė“ 1,2,  dalys ir testai.

Muzika: Ingrida Bertulienė, Rūta Girdzijauskienė , Vitalija Valeikienė  „Vieversys“ pratybos 1 klasei.

2. Kuprinė (rekomenduojama plačiomis petnešomis).

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Pirmadienis, 01 Birželis 2015 08:45

Užupiečiai dalyvavo Ukmergės miesto šventės eisenoje

 
PDF Spausdinti
Sekmadienis, 24 Gegužė 2015 19:33

Išleistas naujas mokyklos laikraščio numeris. Atsisiųsti >>

 
PDF Spausdinti
Antradienis, 19 Gegužė 2015 11:20

Piešinių paroda — konkursas „GIMTASIS MIESTAS MINIATIŪROSE“

Vilniaus miesto dailės mokytojų metodinis būrelis pakvietė Lietuvos miestų ir rajonų dailės mokytojus su savo 7–12 klasių mokiniais dalyvauti respublikinėje parodoje — konkurse ,,Gimtasis miestas miniatiūrose“ ir mažo formato kūrinėliuose išreikšti savo meilę gimtajam miestui ar miesteliui. Šioje parodoje dalyvaus ir mūsų aštuntokai kartu su dailės mokytoja. Jie savo miniatiūrose (dydis 15x15 cm) vaizdavo jiems patikusias Ukmergės miesto vietas. Darbams atlikti buvo naudojamos tradicinės tapybos ir grafikos priemonės — tai akvarelė, guašas, pieštukas, tušas. Mokykla parodai — konkursui gali pateikti po vieną dailės mokytojo ir dvi jo mokinių sukurtas miniatiūras.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Pirmadienis, 18 Gegužė 2015 11:01

Natiurmortų paroda bibliotekoje

Tokia natiurmortų paroda mokykloje pirmoji, nes autorės dvi – dukra ir mama. Šeštokė Dominyka Ivanauskaitė surengė savo tapytų natiurmortų, o mama Vijolė Ivanauskienė foto nuotraukų ir atvirukų parodą.

Į parodos atidarymą susirinko geriausi Dominykos draugai, sesė Algimantė, brolis Vytautas, auklėtoja Aldona Piestinienė, dailės mokytoja Audronė Vainauskienė, lietuvių kalbos mokytoja Laima Juzėnienė, socialinė pedagogė Ona Vžesniauskienė ir buvusi mokyklos mokytoja Nijolė Paškauskienė.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti
Pirmadienis, 18 Gegužė 2015 10:46

Šeimos šventė Užupio pagrindinėje mokykloje

Gegužės 15 d. – Šeimos šventė. Šią gražią dieną paminėti ir pabūti kartu Užupio pagrindinėje mokykloje 3a klasės mokinius, tėvelius ir kitus artimus šeimos narius sukvietė anglų kalbos mokytojos I.Ilčiukienė ir J.Dunčienė.

Aktų salėje vyko anglų k. pamokėlė „Let‘s learn together“. Mokytojos norėjo, kad iš pamokos kiekvienas išsineštų geriausias emocijas ir džiaugsmą pabuvus kartu su artimiausiais žmonėmis. Mokiniai rodė kaip išmoko metų laikus, savaites dienas, spalvas, skaičius anglų kalba, atsakinėjo į mokytojų klausimus. Salėje skambėjo dainos, vaikai su tėveliais žaidė žaidimus, šoko. Mes tėveliai mokėmės kartu ir gavom galimybę parodyti ką išmokom padainuoti, pašokti, pažaisti kartu su vaikais.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 9 iš 20


© 2015 Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla; Adresas: Linų g. 4, LT-20107, Ukmergė; Steigėjas: Ukmergės rajono savivaldybės taryba; Įmonės kodas: 190342150; Tel./Faks.: 8-340-64139; El.paštas: mokykla@uzupys.ukmerge.lm.lt