Integruota fizikos ir geografijos pamoka

Spalio 11 d. 9PM ir 10PM klasių mokiniai kartu su mokytojomis Birute Tiškevičiene ir Migle Kavaliauske lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje. Netradicinėje erdvėje mokiniams vyko integruota fizikos ir geografijos pamoka.
Muziejuje mokiniai susipažino su šiluminių, vandens, atominių elektrinių veikimo principais, šių elektrinių privalumais ir trūkumais, su autentiška išlikusia pirmosios Vilniaus centrinės elektrinės įranga. Mokiniai turėjo galimybę aplankyti dvi interaktyvias ekspozicijas „Technikos mokslas“ ir „Technika vaikams“, kuriose žaisdami spalvingais eksponatais susipažino su įvairiais fizikos reiškiniais: šviesa, energija, jėgos perdavimu, magnetiniais laukais, garsu, elektra ir t.t.