Kalėdinis krepšinio turnyras 3×3, konkursas „Karavanas“, kvadrato varžybos Užupio pagrindinėje mokykloje

Gruodžio 8 d. Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje vyko Kalėdinis krepšinio turnyras 3×3. Į sporto šventę rinkosi aštuntų, septintų, šeštų ir penktų klasių moksleiviai. 3×3 krepšinio turnyre tarpusavyje varžėsi septintos ir aštuntos klasės. Pirmą vietą iškovojo 8b klasės komanda: Matas Vasiljev, Rustam Radkevič, Matas Žemaitis. Penktų ir šeštų klasių pirmos vietos nugalėtojais tapo 6a klasė: Rusnė Vitaitytė, Ernestas Mickūnas, Nojus Godliauskas.
Neliko nuskriausti visi kiti moksleiviai. Nedalyvavę 3×3 varžybose, savo jėgas išmėgino „Karavano“ konkurse. Septintos klasės mergaičių tarpe medaliais pasidabino: Paulina Rinkevičiūtė, Liepa Šarkaitė, Mija Lukrecija Rimšaitė. Berniukų – Gustas Vaitkevičius, Kajus Šembergas, Edvinas Mickūnas. Aštuntokai – Miglė Šiktorovaitė, Viltė Žliobaitė, Rusnė Romanovaitė. Devintokų ir dešimtokų merginos prizininkės – Simona Šeduikytė, Skaistė Šeduikytė, Gabrielė Jermolinskytė, berniukai nugalėtojai – Domantas Dapkevičius, Nojus Špakovičius, Deimantas Blusis.
Kadangi nevyko tarpmokyklinės kvadrato varžybos, tai penktokai ir šeštokai savo jėgas išmėgino tarp klasių. Pirmas vietas tarp penktokų iškovojo 5a klasė, tarp šeštų – 6a klasė.
Visas komandas prizininkes ir konkurso „Karavanas“ nugalėtojus apdovanojo mokyklos direktorė Regina Razmienė. Moksleiviams buvo įteikti medaliai. Iš viso varžybose išdalinta daugiau nei 80 medalių.
Turnyrą organizavo Užupio pagrindinės mokyklos fizinio ugdymo mokytojos: Anželika Martikonienė ir Aelita Zikarienė.