Kalėdinis renginys Užupio pagrindinėje mokykloje

Šie mokslo metai mums leido įgyvendinti visų švenčių mokykloje planus. Nesutrukdė net taip ilgai mus persekiojęs „karūnuotas“ virusas.
Gruodžio 22 dieną visi mokiniai su nekantrumu laukė Kalėdinės vakaronės ir diskotekos. Mokinių taryba su jos kuratore Rita Ivanova ir pavaduotoja ugdymui Inga Ilčiukiene visą mėnesį ruošė staigmeną 5-10 klasių mokiniams. Aktų salėje visi atsitiktine tvarka buvo suskirstyti į grupes. Kiekviena grupė traukė lapelius su daina ir inventoriumi, kurį turėjo panaudoti atliekant dainą. Pasiruošimui buvo skirta viena valanda. Tą valandą visa mokykla buvo pilna šurmulio. Vyko diskusijos ir repeticijos kaip geriau atlikti ir pristatyti savo grupės pasirodymą. Pasirodymų šou prasidėjo teisėjų Monikos Liu, B. Dambrauskaitės ir Minedo pasirodymais, kurie puikiai nuteikė visas komandas atsipalaiduoti ir parodyti geriausius savo paruoštus numerius. Vėliau sekė vieni pasirodymai po kito, netilo aplodismentai ir dalyvių palaikymas. Atėjus metui geriausių grupių apdovanojimams, visi su nekantrumu laukė Žiuri komisijos rezultatų paskelbimo.
Nors buvo išrinktos trys geriausiai įvertintos grupės, visi liko patenkinti savo pasirodymais. Juk kiekvienas išdrįso lipti ant scenos ir nugalėjo jos baimę. O kur dar tas palaimos jausmas, aplankęs jau po pasirodymo. Kiek talentų buvo pastebėta, kiek kūrybos buvo parodyta…
Kalėdinę vakaronę vainikavo diskoteka, kurią organizavo mokytojas A. Žilinskas su mūsų mokyklos DJ Mariumi Brasiūnu ir mokinių taryba.
Pasibaigus diskotekai, niekas neskubėjo skirtytis namo. Kalbos netilo ir sugrįžus į mokyklą kitą dieną. Didžiuojamės savo mokyklos mokiniais. Jie dar kartą įrodė, kad gali ne tik puikiai mokytis, bet ir puikiai linksmintis.

Pavaduotoja ugdymui Inga Ilčiukienė