Kaziukas mokykloje

Labai graži šių dienų tradicija mokyklose rengti Kaziuko muges. Mūsų mokykla – ne išimtis. Šiandien, kovo 4 d., mokyklos salėje šurmuliavo mažieji prekybininkai bei smalsūs pirkėjai. Tiek pradinukų, tiek ikimokyklinukų grupių mažyliai nuklojo stalus skanėstais, savo pagamintais darbeliais bei suvenyrais. Kokie vaikučiai jautėsi svarbūs ir reikšmingi, galėdami savarankiškai pasirinkti, ką pirkti ir už tai patys susimokėti! O dar svarbiau gebėti išgirti bei parduoti savo prekę. Vaikai pasijautė gebantys sugalvoti ir įgyvendinti sumanymus, gaminant ir parduodant prekes. Kiekvienas skubėjo įsigyti lauktuvių sau bei savo artimiesiems. Kas pirko už euriuką, kas už šypseną. Šventės metu atsiskleidė ne tik vaikų, bet ir mamų verslumo savybės: kūrybiškumas ir iniciatyvumas.