Klasikinio smiginio ir šachmatų varžybos

Sausio 17 d. ,,Šilo“pagrindinėje mokykloje vyko rajono bendrojo ugdymo miesto mokyklų mokinių smiginio varžybos. Jose Užupio pagrindinė mokykla užėmė antrą vietą. Komandai atstovavo šie mokiniai: Saulė Smilgevičiūtė, Neda Peregorodejevaitė, Augustas Takarevičius ir Arvydas Masalskas.

Sausio 23 d. Ukmergės Jaunimo ir laisvalaikio centre vyko rajono bendrojo ugdymo miesto mokyklų 1-4 ir 5-12 klasių mokinių šachmatų varžybos.
1-4 klasių amžiaus grupėje antrą vietą užėmė Užupio pagrindinė mokykla. Komandai atstovavo šie mokiniai: Agnė Mickūnaitė, Liepa Šarkaitė, Ineta Noreikaitė ir Viltė Viktorija Kavaliauskaitė.
5-12 klasių grupėje nugalėjo Užupio pagrindinės mokyklos komanda. Komandai atstovavo šie mokiniai: Agnė Mickūnaitė, Pijus Šlubelis, Ugnius Padolskis ir Modestas Sejonas.
Vasario 3 d. Jonavoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 23 komandos iš visos Lietuvos.
Užupio pagrindinės mokyklos komanda užėmė XII vietą. Komandai atstovavo šie mokiniai: Agnė Mickūnaitė, Pijus Šlubelis, Ugnius Padolskis ir Normantas Noreika.