Klausėmės, skaitėme ir šokome Šiaurės šalių literatūros savaitėje

Svajonės ir ilgesys. Tokia šių metų tema. Literatūra visais laikais leisdavo mums nuklysti į svajones.
Užupio pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo šio projekto skaitymuose. Penktokai skaitė patys, trečiokams skaitė, o pirmokams ištrauką iš Karin Erlandsson knygos „Perlų žvejai“ papasakojo mokytoja.
Projektui einant į pabaigą, trečiosios a klasės mokiniai išmoko šokti letkį. Mokytoja Ramunė Radzevičienė supažindino su šio suomių liaudies šokio istorija. Trečioji b klasė piešė įspūdžius.

Pailgintos dienos grupės mokiniai ir pirma a dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Vieni gamino laivelius, o kiti patys pasigamino perlų.
Užvertos sienos ne problema. Žvakių šviesoje susibūrus skaityti ir svajoti lapkritį, tamsiausiu metų laiku, smagu.