„Minčių lietus“ tarptautiniame nuotoliniame susitikime

Antrus metus Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvauja tarptautiniam Erasmus+ finansuotame projekte „Saugus internetas. Reali laisvė“.
COVID -19 pandemija sutrukdė vykdyti mobilumo veiklas, tarptautinius susitikimus, bet pačios projekto veiklos nenutraukė. Lapkričio 23 dieną buvo organizuotas nuotolinis susitikimas „Minčių lietus“, kuriame projekto dalyviai iš Italijos, Vengrijos, Rumunijos, Bulgarijos, Lenkijos, Lietuvos dalijosi savo idėjomis trečiam intelektiniam produktui sukurti. Lietuvą, o kartu Ukmergės Užupio pagrindinę mokyklą atstovavo mokytojos Virgilija Markevičienė ir Rusnė Valeikienė ir 7a klasės mokinės Rustė Romanovaitė ir Austėja Skapaitė. Visos šalys kurs bendrą filmuką apie grėsmes internete ir kaip jų saugotis.