Mokyklos Mokinių tarybos veikla

Paskutinį sausio penktadienį mokyklos Mokinių tarybos nariai ir jų kuratorė Jūratė Dunčienė rinkosi į 311 kab., kur juos sukvietė mokyklos Mokinių tarybos pirmininkė Ugnė Usavičiūtė.
Bendradarbiaujant su LMS ir dalyvaujant jų rengiamoje programoje Emocija + Ugnė pakvietė visus prisidėti kuriant mokykloje pozityvią emocinę aplinką. Mokiniai aptarė kas jau nuveikta, ką dar reikėtų nuveikti. Išsakė savo problemas ir lūkesčius. Vėliau Ugnė pristatė nuveiktus darbus. Mokinių tarybos nariai aptarė kaip sekėsi organizuoti Helovino, Naujų metų šventes. Pakalbėta apie tai, kaip ruošiamasi Užupio talentų šventei, priminė, kad vyksta Mokinių tarybos paskelbta akcija mokykloje „Keliu vėliavą“. Taip pat skaidrių pagalba Ugnė supažindino su Lietuvos moksleivių sąjungos Žiemos forumo neeilinės asamblėjos metu spręstomis aktualiausiomis Lietuvos moksleivių problemomis. Vėliau mūsų Mokinių tarybos nariai dirbo grupėse, varžėsi ir atsakinėjo į Ugnės pateiktus klausimus.
Mokyklos Mokinių tarybos kuratorė Jūratė Dunčienė